Skip to main content

Kadın girişimcilerimiz depremzedeler için dikiyor.

Odamız Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri depremzedeler için diktiği etekleri yetkililere teslim etti.
Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri geçen hafta depremzedeler için hazırladıkları el örgüsü ürünleri yetkililere teslim etmişti. Bu hafta da KGK üyelerimizce etekler dikilmeye başlandı. Kursiyerler tarafından kısa sürede hazırlanan etekler paketlendikten sonra yine Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) İstiklal Yerleşkesindeki yetkililere verildi.
 
 
Odamız Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevim Zorlu: “Depremzedeler için yaptığımız araştırma sonucunda kadınların etek ihtiyacı olduğunu öğrendik. Bu ihtiyacı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yusuf Keyik’e ilettik. Başkanımız derhal gereken malzemeleri temin etti ve bizler de üretime başladık. Kısa sürede tamamladığımız etekleri İstiklal Yerleşkesindeki yetkililerine verdik. Kumaş tedariki, makine ve ekipman imkânı, ulaşım ve diğer katkıları için Yusuf Keyik başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
 
KURSLARIMIZI YARDIM İÇİN DÖNÜŞTÜRDÜK
Pazartesi ve salı günleri Odamızda düzenledikleri kursları yardım amacıyla dönüştürdüklerini kaydeden Zorlu; “Pazartesi ve salı günleri Ticaret ve Sanayi Odasında ‘Elde Türk İşlemeleri’ adlı kursumuz ile birlikte örgü- dikiş çalışmalarımız devam ediyordu. Depremlerden mağdur olan ve ilimizde misafir ettiğimiz vatandaşlarımıza yardım etmek amacıyla bu kurslarımızı dönüştürdük. Depremzedeler için dikmeye başladık. Onların ihtiyacı olan ürettiğimiz ürünlerimizi en kısa sürede hazırlayıp, yetkililere veriyoruz. Bu çalışmalarımızda bize katılan, destek veren Ticaret ve Sanayi Odamıza, Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezimize, usta öğreticilerimize ve tüm kursiyerlerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.