Skip to main content

K Yetki Belgeleri ve İş Makineleri

ÖZET GÖREV TANIMI:
Odamızın gerek kamu kurum ve kuruluşları ile olan ilişkileri be gerekse üyelerine daha iyi bir hizmet sunması açısından oluşturulan hizmetlerin sürdürülebilirliği.

SORUMLULUKLAR:
1. K Yetki Belgesi, İş Makinesi.
Gerek kendi iştigal konusu ile ilgili ve gerekse Ticari amaçlı karayoluyla yolcu, yük ve eşya taşımacılığı yapan,K1, K2,K3, K1*, K2*, K1Ö ve bu minval üzerine ileride ilgili bakanlıkça çıkarılacak belgeleri tanzim etmek, takibini yapmak. Yol inşaat makineleri ile benzer tarım, sanayi, bayındırlık, milli savunma ile ilgili kuruluşların iş ve hizmetlerinde kullanılan iş amacına göre üzerine çeşitli ekipmanlar monte edilmiş karayolunca insan, hayvan, yük taşımasında kullanılmayan motorlu araçların gerçek veya tüzel kişilikler adına tescilini yapmak, bunları takip etmek.
2. Kamu Kurum ve Kuruluşları İle Yazışmalar.
Odamız ve kendi birimi ile ilgili olarak; Kamu Kurum ve Kuruluşlarından gelen muhtelif yazışmalar cevap vermek, gerekli yazışmaları yapmak.
3. Arşiv
Birimi ile ilgili dosya, evrak ve vesaiklerin arşivlenmesini sağlamak. Evrak düzenini sağlamak,
4. Genel Sekreterlik Tarafından Verilen Diğer Görevleri Yerine Getirmek.

Koray YALÇIN
Kalite ve Akreditasyon Memuru
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
0 248 234 62 05 (127)

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.