Skip to main content

Odamız Yönetiminden İlçelere Ziyaret

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf KEYİK ilçe ziyaretlerinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf KEYİK, 2024 Yerel Seçimlerinin ardından ilçelerin belediye başkanlarına ziyarette bulunarak, yeni dönemde hayırlı olsun dileklerini iletti. İlçelerde üyelerimizle de bir araya gelen Başkan Yusuf KEYİK, onların güncel taleplerini yerinde aldı.

Başkanımız Yusuf KEYİK: “2024 yılı yerel seçimleri demokratik bir şekilde gerçekleşmiş, belediye başkan adayları yine demokratik bir şekilde adaylıklarını açıklamış, vatandaşlarımız da aynı şekilde oylarını kullanmıştır. Yerel seçim sonuçları başta ilimiz genelinde olmak üzere tüm ülkemize hayırlı olsun. Bizler de yeni dönemde görev yapacak belediye başkanlarımızı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik” dedi.

YEŞİLOVA, KARAMANLI ÇAVDIR, ALTINYAYLA VE YUSUFÇA ZİYARETİ
Başkanımız Yusuf KEYİK ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Yeşilova Belediye Başkanı Okan KURD, Yeşilova Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erhan SÖNMEZ, Karamanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol GÖKBAYRAK, Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan YÜCEL, Altınyayla Belediye Başkanı Selen KINALI ve Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin ÖZARSLAN’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Başkanımız Yusuf KEYİK: “Programlar dahilinde ilçe ziyaretlerimizi ve üyelerimizle bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Bu minvalde Yeşilova Belediye Başkanı Sayın Okan KURD’u, Yeşilova Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Erhan SÖNMEZ’i, Karamanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol GÖKBAYRAK’ı, Çavdır Belediye Başkanı Sayın Ali Okan YÜCEL’i, Altınyayla Belediye Başkanı Sayın Selen KINALI’yı ve Yusufça Belediye Başkanı Sayın Hüseyin ÖZARSLAN’ı , Meclis Üyelerimiz Ayhan BOZKURT ve Fatih ORAL’ı, Üyelerimizden de Mustafa UYSAL’ı ziyaret ettik.

Odamız yönetimi de iş dünyasının temsilcileri olarak bu yeni dönemde ilçelerimiz ve ilimizin kalkınması için belediye başkanlarımızla koordinasyonlu çalışmaya devam edecek. Gerek belediye başkanlarımız ve gerekse ilçelerdeki üyelerimiz taleplerini, sorun ve çözüm önerilerini bize rahatlıkla iletebilirler” şeklinde konuştu.

Kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi ileterek, çalışmalarında başarılar diledik. İlçelerimiz hakkındaki çalışmalarımızı ve planlarımızı paylaştık. Sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyelerimizi ziyaretimizde onların yaşadığı sorunları, beklentilerini ve çözüm önerilerini yerinde tespit ettik. Güncel talep ve önerilerini aldık.

SOSYO EKONOMİK KALKINMA İÇİN
Burdur’un sosyo ekonomik kalkınmasına önem verdiklerini vurgulayan Başkanımız Yusuf KEYİK, ilçe ziyaretleri hakkında yaptığı değerlendirmesinin son bölümünde şunları söyledi:
“Odamızın ana misyonlarından biri kentimizin kalkınmasında dinamikleri harekete geçirmektir. 2029 yılına kadar ilimizde ve ülkemizde yerel seçimler yapılmayacak ve bu anlamında beş yıllık seçimsiz bir dönem var. Bu dönemde İnşallah Burdur’un sosyoekonomik kalkınmasında katkı koyacağımız faaliyet ve çalışmalara imza atacağız. Belediye başkanlarımızla, mülki idarecilerle, milletvekillerimizle ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarıyla eşgüdümlü planlarımıza, çalışmalarımıza ve faaliyetlerimize devam edeceğiz.”

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © butso.org.tr | Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.