Skip to main content

Başkanımız Yusuf Keyik, TOBB Bilgilendirme Seminerine Katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf KEYİK, Ankara-TOBB'da gerçekleştirilen "TOBB Oda-Borsa Meclis Üyelerini Bilgilendirme Seminerine" katılım sağladı.

Bu yıl ikinci kez yapılan, hafta sonunda düzenlenen ve iki gün süren seminerde; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB'un kurumsal yapısı, Türk dış politikası, devlet destekli alacak sigortası ve diğer konuların yanı sıra TOBB iştiraklerinin tanıtımı ve ekonomik durumlar hakkında tanıtım, bilgilendirme, sunum ve güncellemelerde bulunuldu.

2014’TEN BERİ DÜZENLENİYOR

Program hakkında açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf KEYİK: “TOBB Başkanımız Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun koordinasyonunda Meclis Üyeleri Bilgilendirme seminerleri sürüyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen “TOBB Oda-Borsa Meclis Üyelerini Bilgilendirme Semineri” programına Meclis Üyelerimizle birlikte katılım sağladık. Her yeni programa farklı Meclis Üyelerimizle iştirak ederek, bire bir bilgilendiriyoruz. Seminerde: TOBB’un Kurumsal Yapısı, iş dünyasına dair faaliyetleri, Türk Dış Politikasının Bugünü ve Geleceği, Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Dönüşüm, TOBB İştiraklerinden KGF, TOBB UYUM, TOBB Tahkim, TTM, TMO LİDAŞ- TURİB ve TOBB MEYBEM’in Misyon ve Vizyonundaki Güncel Bilgiler, Protokol Kuralları, Ekonomide Görünüm, İş Hayatında İletişim, İnsan 2.0 gibi konularda detaylı bilgiler aktarıldı. Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeler hakkında bilgilendirmek ve meclis üyelerimizin kendilerine çeşitli yönetim becerileri kazandırmak amacıyla 2014 yılından bu yana düzenlenen seminerin amacına ulaştığını söyleyebilirim.

Ticaret ve Sanayi Odaları Meclis Üyelerinin; evlerinden ve arkadaşlarından fedakârlık ederek, o ilçenin veya ilin kalkınmasında çok önemli bir misyon üstlendiği vurgulandı. Yine seminer kapsamında Eski TBMM Başkanı Cemil ÇİÇEK ile ‘Sohbet Toplantısında’ bir araya geldik. Yönetim Kurulumuz ve Meclis Üyelerimizle birlikte bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da üyelerimizden ve işletme sahiplerinden gelen talep ve önerileri çözüme kavuşturmak konusunda çalışma ve iletişimlerimiz devam edecek.

Gerek Meclis Üyelerimizi ve gerekse tüm üyelerimizi programlarımız dahilinde bilgilendirmek ile birlikte TOBB’un faaliyetleri ve misyonunu daha geniş tabanlara tanıtmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © butso.org.tr | Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.