ODAMIZDAN ÜYE ZİYARETLERİ VE ANKET ÇALIŞMASI

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) üye ziyaretleri ve anket çalışmasına kaldığı yerden devam ediyor.

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik, Başkan Yardımcımız Hasan Ali Daldal ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Yoran çarşı esnaflarını ziyaret etti. Ziyaretlerde BUTSO’nun hazırladığı “Covid-19 Salgını Etki Anketi” çalışması da gerçekleştirildi.

Başkanımız Yusuf Keyik yaptığı değerlendirmede: “Odamız tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza açıktır. İstedikleri zaman gelip bizlerle görüşebilir, sorunlarını iletebilirler. Bizler de onların taleplerini öğrenip, elimizden geldiği kadarıyla taleplerini çözüme kavuşturabiliriz. Yönetim kurulumuzla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmek, pandemi döneminde onlara ne gibi katkılarımız olacağını araştırmaktır. Anketimizle de esnaflarımıza Covid-19 pandemisinin etkilerini tespit edeceğiz. Bununla birlikte üyelerimize ve esnaflarımıza Odamızın hedefleri, çalışmaları ve bölgemizdeki mevcut ekonomik gelişmeler hakkında güncel bilgiler veriyoruz” dedi.

SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ
Pandemi tedbirleri nedeniyle üye ziyaretlerine ve yüz yüze görüşmelere bir müddet ara vermek zorunda kaldıklarını kaydeden Başkanmız Yusuf Keyik; “Üye ziyaretlerimizi geçen yıl ilçelerimizde sürdürmekteydik.  Covid-19 virüsü ve pandemi tedbirleri nedeniyle ziyaretlerimize ara vermek zorunda kaldık. Verdiğimiz bu arada pandemi sürecindeki talep ve önerilerimizi TOBB’a iletip, sonuçlarını takip ederek,  gelişmeleri üyelerimize aktardık.  İlimizde Covid-19’un vaka sayılarının azalmasıyla birlikte saha çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Pandeminin ekonomimize etkilerinin fotoğrafını çekmek, esnaflarımızın yaşadıkları sıkıntıları birinci ağızdan öğrenmek üzere hazırladığımız ‘Covid-19 Salgını Etki Anketini’ tamamlamak için de sahaya inmiş bulunuyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu ziyaretlerimizle Odamızla ilgili talepleri, esnaflarımıza nasıl katkıda bulunabileceğimizi tespit ediyoruz. Ziyaretlerimizin neticesinde olumlu geri dönüşler alıyoruz. Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda banka müdürlerimizle, kurum ve kuruluşlarımızın yöneticileriyle görüşmelerimiz sürecek ” şeklinde konuştu. 

 

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.