ODAMIZDAN MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik, Meslek Komitesi Üyelerimizle bir araya gelerek onlardan gelen görüş, talep ve önerileri aldı; fikir alışverişi ve karşılıklı değerlendirmede bulundu.
13 Meslek Komitesinin Birleşimi olarak Odamız Konferans Salonunda komite üyelerimizle bir araya gelen Başkanımız Yusuf Keyik, öncelikle 2021 yılı faaliyetlerimizi satır başlarıyla aktardı.
 
 
Konuşmanın ardından komite üyelerimiz, yaşadıkları sorunları ve taleplerini Başkanımız Yusuf Keyik’e iletti. Başkanımız Yusuf Keyik de gelen talep ve önerileri not alarak, bunların çözümü noktasında takipçisi olacağını vurguladı.
 
Toplantıya icabet eden Müşterek Meslek Komitesi üyelerimize ayrı ayrı teşekkürlerini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik: “İki yıldır pandemi süreci yaşadık. Bu süreçte beraber olma fırsatını bulamadık. Aşı olmaktaki hassasiyeti göstermemiz sayesinde riski en aza indirdiğimizi düşünüyorum. Yaz mevsimine doğru Coronavirüs’ü gündemimizden çıkaracağımızı öngörüyorum. Bizler Oda olarak faaliyetlerimizi yerel ve ulusal basına servis ederek üyelerimize ve sizlere iletiyoruz. Faaliyetlerimizi anlık veya yıllık periyotlarda Odamızın sosyal medya hesaplarından da paylaşıyoruz. Üyelerimizden gelen sorun ve önerileri raporlar hazırlayıp, üst birliğimiz TOBB’a bu raporları sunarak takipçisi oluyoruz. Odamıza gelen her bir üyemizin sorununun çözümlenmesinde elimizden gelen azami gayreti gösteriyoruz” şeklinde konuştu. Başkanımız Yusuf Keyik konuşmasının ardından 2021 yılında gerçekleştirdikleri faaliyet hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Toplantıda konuşan Meclis Başkanımız Ömer Çeliker de “Bildiğiniz gibi 2020 yılı mart ayında başlayan pandemi süreci hem ülkemiz ve hem de dünya ekonomisinde ciddi sıkıntılar yaratmıştır. Bu süreçte birçok vatandaşımız da maalesef hayatını kaybetmiştir. Vefat eden üyelerimize Allah’tan rahmet, hastalığa yakalanan üyelerimize de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bu süreçte maalesef bazı üyelerimiz iş yerlerini kapatmak zorunda kaldılar. Değerli meslek komitesi üyelerimiz, kırılgan olan ülke ekonomimiz ve komşu ülkelerimizde de (Rusya, Ukrayna, Suriye gibi) gelişen olaylar ülke ekonomimizi olumsuz yönde etkilemektedir. Örneğin: petrol fiyatlarının her gün artması, döviz kurunun yükselmesi siz değerli iş insanlarında olumsuz etkiler yaratmaktadır. Bu süreçte Oda Yönetimi olarak TOBB başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak siz değerli üyelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında katkılar sunduk” dedi.
 

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.