ODAMIZ YÖNETİMİNDEN GÖLHİSAR ÇIKARMASI

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Gölhisar ilçesini ziyaret etti.
Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy ve Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş ile ziyaretine başlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik, daha sonra üyelerimizin işletmelerine ve esnaflara uğrayarak, onların görüş ve önerilerini aldı.
 
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Başkanımız Yusuf Keyik: “COVİD-19 pandemisi öncesinde ziyaretlerimiz sürüyordu. Kısıtlamalar nedeniyle buna ara verdik. Normalleşme sürecine girdiğimiz bu yeni dönemde ise kaldığımız yerden devam ediyoruz. Geçen hafta Odamız üyesi kooperatif başkanlarıyla tarım ve hayvancılık sektörleri ile ilgili istişare toplantısı düzenledik. Kooperatif başkanlarımızın ekonomik sorunlarını, yaşadıkları gelir- gider dengesizliğini ve ilettikleri diğer isteklerini not aldık. Pandemi döneminde Odamızın çalışmalarını aktardık. Düzenlediğimiz toplantının sonuçlarından birisi de onların daveti oldu. Gölhisar Kaymakamı Sayın Kadir Ulusoy ve Gölhisar Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sertbaş’la başlayan ziyaretimize üyelerimiz ve ilçe esnaflarıyla devam ederek, kendi işletmelerinde görüş ve önerilerini güncelledik. Kendilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 
PANDEMİ DÖNEMİNDE DİJİTALLEŞME
Pandemi kısıtlamalarında dijitalleşme adımları atmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkanımız Yusuf Keyik; “Yüz yüze toplantılarımızı COVİD salgını döneminde ücretsiz ve çevrimiçi olarak web tabanlı toplantı, seminer ve eğitimlere dönüştürdük. Dijitalleşme adımları atmaya devam ettik. Normalleşme süreciyle birlikte üye ziyaretleri misyonumuz Gölhisar’da bir kez daha gerçekleşti. Onların yaşadığı sorunları, istek ve taleplerini alıp, bunları kapsamlı bir rapor halinde TOBB’a ve milletvekillerimize sunup, taleplerimizin takipçisi oluyoruz. Devreye alınan taleplerimizi de ilimiz genelinde üyelerimizin bilgisine ve hizmetine sunuyoruz” şeklinde konuştu.
 
Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik 'e Gölhisar ziyaretinde Meclis Başkanımız Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Yoran ve beraberindekiler eşlik etti.
 

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.