Isparta Ticaret Borsası'ndan Odamıza ziyaret

Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik’i makamında ziyaret etti.
Koordinasyon ve bölgesel kalkınma konularında istişarelerde bulunulan görüşmede yönetim kurulu üyeleri de Burdur ve Isparta ekonomileri hakkında karşılıklı değerlendirmelerde bulundu.
 
 
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik: “Komşu kentimiz Isparta'nın Ticaret Borsası Yönetimi ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkan Şahin ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Yaptığımız görüşmede bölgesel iş birliği ile bölgesel kalkınma için devam eden çalışmalarımızı gözden geçirdik, yeni projeler hakkında değerlendirmeler yaptık” dedi.
 
Ziyarette Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu ve Meclis Başkanı Nevzat Demirel ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hasan Ali Daldal, Meclis Başkanımız Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hakan Yoran, Orhan Çiçek ve Hurşit Çetin de hazır bulundular.

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.