TEKE YÖRESİ 7.CANLI HAYVAN, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI

GL Platform Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Teke Yöresi 7. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı, 12-15 Mayıs tarihleri arasında Burdur Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenecek.

Tarımdaki son yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin sergileneceği fuarda, büyük ve küçükbaş hayvanlar, çiftlik ekipmanları, genetik alanındaki son yenilikler, yem sektöründeki gelişmeler görücüye çıkacak. Ziyaretçiler yeni çiftlik ekipmanlarını ve sektördeki son yenilikleri inceleme imkanı bulurken, verilen siparişler de üreticiyi sevindirecek. Hem sektör temsilcileri ve hem de üreticiler fuardan memnun ayrılacak. Ayrıca fuar, Burdur ekonomisine de can suyu olacak. Dört gün boyunca konaklama, ulaşım ve gıda sektörü başta olmak üzere şehrin tüm dinamiklerine fayda sağlanacak.
 

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.