BATI AKDENİZ 1.BÖLGE İLLERİ İŞVEREN SORU FORMU

Değerli katılımcılar,
Bu soru formu TOBB, TEPAV ve TSKB tarafından çıkarılan ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ortaklığında yürütülen, 81 İlde Türkiye Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Karnesi araştırması için hazırlanmıştır.
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Batı Akdeniz 1. Bölge Temsilciğimiz nezdinde anketin aynı zamanda Batı Akdeniz Bölge illerimiz Afyon, Isparta, Burdur için uygulanması iller yerelinde analiz için fayda sağlayacaktır. Araştırmanın amacı il yerelinde saptanan cinsiyete dayalı ücret eşitsizliğinin nedenlerini araştırmak ve yetkili kurumlar nezdinde eşitsizlikleri ortadan kaldırmaya yönelik bir yol haritasının takipçisi olmaktır. Anket cevapları il başkanlarımızın çalışmalarına veri sağlayarak, aynı zamanda kadın istihdamında işveren beklentilerini de tespit etmek için destek olacaktır. Ankete katılan kişi ve kurumların kimliklerine yönelik hiçbir bilgi istenmeyecek ve toplanan veriler istatistikler içinde toplu olarak raporlanarak araştırmacılar tarafından yorumlanacaktır. Kişisel verilerin korunması konusunda bütün sorumluluk araştırma ekibinde olup, katılımcıların herhangi bir endişe duymadan formu doldurmalarının kadınların eşit ücret haklarının geliştirilmesine katkıda bulunacağını göz önünde bulundurmalarını rica ederiz.

Saygılarımla
Sevim ZORLU
TOBB Burdur Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Başkanı

Anket Formu için tıklayınız...

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.